Účetní software AdmWin

Účetní program AdmWin pokryje potřeby neziskových organizací a středních firem až po ty nejmenší. Jedná se o jednoduchý systém, na který není nutné zaškolování. Stačí jen umět uživatelsky ovládat počítač. V případě nejasností je přímo v programu nápověda, která je výborně navázaná i na legislativní záležitosti. Software funguje již od 90. let a je v praxi používán stovkami firem, mimo jiné v oboru stavebnictví, obchodu nebo služeb.

Verzi programu si vyberete podle toho, jak účtujete a zároveň, v jakém oboru působíte. Jednou z nich je například HotelWin, který je primárně určen pro hotely, penziony a nejrůznější ubytovny. Umožňuje sledovat a řídit celý systém ubytování až po fakturaci. Dalším je ShopHouse, který je ušit na míru internetovým obchodům. Lze je používat samostatně nebo společně se samotným AdmWin DE nebo PU, podle toho, jestli vedete daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví. V nabídce je dokonce i nadstavba pro autoservis, kde jsou přidány nezbytné prvky pro tuto sekci.

Pro vyzkoušení si můžete stáhnout z internetu zdarma takzvanou startovací verzi programu, na které zjistíte, zda vám bude vyhovovat. Výhodou je, že když už si jednou program zaplatíte, nemusíte pak prodlužovat licenci, jak to obvykle bývá. Software si však můžete nechat pravidelně aktualizovat, protože postupem času samozřejmě dochází ke změnám. Poskytovatel tyto změny posílá 2-3 krát ročně, takže si je můžete nejdříve prohlédnout a teprve poté se rozhodnout.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Účetní software a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.