Účetní programy

Moderní doba nám přináší systémy, které ulehčí práci nejen účetním. Existuje několik programů, které jsou schopny utřídit informace z ekonomického prostředí firem a vygenerovat určité výsledky. Představíme si ty nejpropracovanější. Všechny níže uvedené jsou dostupné na MujSoubor.cz, odkud si je můžete stáhnout a sami si vyzkoušet.

Pohoda

Jedná se o účetní software, který byl vytvořen v mnoha verzích tak, aby byl použitelný v drtivé většině firem. Účetnictví Pohoda tak mohou využít plátci i neplátci DPH a firmy od největších až po ty nejmenší. Nezáleží ani na tom, zda vedete podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci. Program vytváří několik agend, jako jsou například Sklady, Majetek nebo Pokladna. Umožní vám dokonce zpracovat mzdy pro nejrůznější počty zaměstnanců a účtovat zásoby oběma metodami.

Podnikatelský systém Profit

Tento účetní systém překvapí svou jednoduchostí a také tím, že ho můžete bez problému stáhnout z USB flash disku na jakémkoli počítači. Opět zde nezáleží na tom, jestli jste plátce nebo neplátce DPH, systém zvládne obojí. A jaká je jeho cena? Budete opět překvapeni. Profit je totiž ke stažení zcela zdarma, takže určitě stojí za vyzkoušení.

Fakturky

S tímto programem získáte okamžitý přehled o fakturách vydaných a přijatých, objednávkách, zakázkách a o mnohém dalším. Připraveny jsou pro vás samozřejmě i verze k tisku. Aplikaci lze stáhnout v její zkušební verzi a vše si nejdříve vyzkoušet. Fakturky jsou primárně navrženy pro operační systém Windows včetně jeho nejnovější verze.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Účetní software a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.