Měsíční archív: Říjen 2012

Účetní program Money

Účetní a informační systém Money je určen pro spektrum firem od těch nejmenších až po největší. V nabídce programů najdou řešení i živnostníci a dokonce neziskové organizace, které sice nefungují za účelem vygenerování zisku, ale své procesy a finance řídit musí. Nezáleží ani na tom, zda používáte daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví. Money poskytuje několik základních produktů, na které se nyní podíváme:

  • Money S3 – především pro živnostníky a malé a střední firmy, nabízí hlavní potřebné funkce – sklady, fakturace, mzdy a další
  • Money S4 – převážně pro střední společnosti očekávající vlastnosti velkých ERP informačních systémů za rozumných cenových podmínek
  • Money S5 – podnikový informační systém pro větší společnosti, které potřebují maximálně rychlý a výkonný systém
  • iDoklad – speciální program na vystavení faktur
  • Pokladní systémy – pro nejrůznější typy prodejen

Práci s těmito moduly je možné si vyzkoušet v rámci demoverze, která je na internetu volně ke stažení. K těmto základním balíčkům je možné si dokoupit i volitelné produkty, například Účetní analýzy, Knihu jízd a Cestovní náhrady nebo Servis.

Obsluha programu není nijak obtížná a k používání postačí běžný počítač. V případě potíží má poskytovatel desítky obchodních partnerů po celé České i Slovenské republice. Služba Podpora a Aktualizace vám umožní mít neustále aktuální software se všemi legislativními změnami. Ceny se odvíjí od velikosti používaného softwaru.

Demoverzi můžete stáhnout na webu Mujsoubor.cz.

Vložil Účetní software | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Účetní programy

Moderní doba nám přináší systémy, které ulehčí práci nejen účetním. Existuje několik programů, které jsou schopny utřídit informace z ekonomického prostředí firem a vygenerovat určité výsledky. Představíme si ty nejpropracovanější. Všechny níže uvedené jsou dostupné na MujSoubor.cz, odkud si je můžete stáhnout a sami si vyzkoušet.

Pohoda

Jedná se o účetní software, který byl vytvořen v mnoha verzích tak, aby byl použitelný v drtivé většině firem. Účetnictví Pohoda tak mohou využít plátci i neplátci DPH a firmy od největších až po ty nejmenší. Nezáleží ani na tom, zda vedete podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci. Program vytváří několik agend, jako jsou například Sklady, Majetek nebo Pokladna. Umožní vám dokonce zpracovat mzdy pro nejrůznější počty zaměstnanců a účtovat zásoby oběma metodami.

Podnikatelský systém Profit

Tento účetní systém překvapí svou jednoduchostí a také tím, že ho můžete bez problému stáhnout z USB flash disku na jakémkoli počítači. Opět zde nezáleží na tom, jestli jste plátce nebo neplátce DPH, systém zvládne obojí. A jaká je jeho cena? Budete opět překvapeni. Profit je totiž ke stažení zcela zdarma, takže určitě stojí za vyzkoušení.

Fakturky

S tímto programem získáte okamžitý přehled o fakturách vydaných a přijatých, objednávkách, zakázkách a o mnohém dalším. Připraveny jsou pro vás samozřejmě i verze k tisku. Aplikaci lze stáhnout v její zkušební verzi a vše si nejdříve vyzkoušet. Fakturky jsou primárně navrženy pro operační systém Windows včetně jeho nejnovější verze.

Vložil Účetní software | Štítek , , , , | Zanechat komentář